Rada Gminy Gościeradów

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Spis Sołtysów i Rad Sołeckich na kadencję 2011-2015

Drukuj PDF

 

L.p.

Nazwa Sołectwa

Imię i Nazwisko Sołtysa

Skład Rady Sołeckiej

 

1.

 

Mniszek

 

Bogusław Dobrzyński

  1. Witold Bryczek
  2. Agnieszka Czarnecka
  3. Janina Zbytniewska

 

2.

 

Łany

 

Małgorzata Lipiec

  1. Ryszard Drop
  2. Iwona Ziółkowska
  3. Zenon Ośka

 

3.

 

Salomin

 

Renata Dolecka

 

  1. Halina Długosz
  2. Beata Blat
  3. Zbigniew Dęga

 

 

4.

 

 

Księżomierz Kościelna

 

Zenobia Kamińska

  1. Helena Majcher
  2. Beata Wołoszyn
  3. Henryk Cieplak

 

5.

 

Księżomierz Kolonia

 

 

Barbara Iskra

  1. Jan Łuba
  2. Jan Łukanty
  3. Leszek Orłowski

 

6.

 

 

Wólka Szczecka

 

Agnieszka Nowak

  1. Agnieszka Kiljańska
  2. Katarzyna Mazurek
  3. Łukasz Buwaj

 

7.

 

 

Szczecyn

 

Grzegorz Wojciechowski

  1. Agnieszka Dobosz
  2. Zofia Chmura
  3. Adam Majewski
  4. Dariusz Chmura
  5. Katarzyna Chmura-Kaproń

 

8.

 

 

Wólka Gościeradowska

 

Wiesława Tess

  1. Bożena Kowalska
  2. Władysław Czuliński
  3. Grażyna Tomczyk

 

9.

 

 

Gościeradów Plebański

 

Danuta Chajnowska

  1. Krzysztof Likos
  2. Henryk Wierzchowiak
  3. Jerzy Płecha

 

10.

 

 

Marynopole

 

Roman Madejczyk

  1. Zdzisław Pałys
  2. Ilona Leszczyńska
  3. Dorota Sender

 

11.

 

 

Kolonia Liśnik Duży

 

Mirosław Wrzołek

  1. Sabina Żurawska
  2. Bogumiła Magdziak
  3. Kazimierz Bury

 

12.

 

 

Kolonia Gościeradów

 

Anna Dęga

  1. Dariusz Dęga
  2. Piotr Pietrzyk
  3. Julian Krzowski

 

13.

 

 

Suchodoły

 

Andrzej Skórski

  1. Joanna Mozgawa
  2. Piotr Burda
  3. Tomasz Lisek

 

14.

 

Osiedle Zachód Zdzisław Balwicki
  1. Jerzy Szpyra
  2. Małgorzata Naborczyk
  3. Jerzy Mańkowski
  4. Zdzisław Balwicki
  5. Teresa Jabłońska
  6. Zdzisław Machaj
  7. Paweł Tomczyk

 

15.

 

 

Księżomierz Dzierzkowska

 

Maria Skwira

  1. Andrzej Pluskwa
  2. Bożena Wdowiak
  3. Lidia Zamolska

 

16.

 

 

Księżomierz Gościeradowska

 

Zenon Malinowski

  1. Zdzisława Puzio
  2. Małgorzata Kamińska
  3. Iwona Krawczyk

 

17.

 

 

Aleksandrów

 

Jan Adamczyk

 

  1. Janusz Wąsik
  2. Kamil Kopeć
  3. Dorota Kołodziej

 

18.

 

 

Liśnik Duży

 

Mirosław Mostrąg

  1. Małgorzata Kolano
  2. Andrzej Bujanowski
  3. Marek Zapalski

 

19.

 

 

Gościeradów Folwark

 

Zenon Wrzesień

  1. Krzysztof Toporowski
  2. Tomasz Cieślak
  3. Piotr Filipczak

 

20.

 

 

Gościeradów Ukazowy

 

Henryk Iwan

  1. Przemysław Kuśmierz
  2. Mariusz Grzegocki
  3. Marian Liponoga

 

21.

 

 

Osiedle POM

 

Robert Bochniak

  1. Małgorzata Bochniak
  2. Irena Michalska
  3. Robert Bochniak
  4. Lidia Krasoń
  5. Czesława Filipczak
  6. Marek Mochol
  7. Krystyna Goch